Get Adobe Flash player
Start oferta

oferta

Nauka Pływania

Zajęcia dla dzieci od 5 roku życia
Oswajanie ze środowiskiem wodnym, nauka wydechów do wody, nauka leżenia na plecach i brzuszku. Nauka podstawowych styli pływackich: grzbietowego, klasycznego, dowolnego, motylkowego. Nauka skoków do wody.
Wszystkie zajęcia prowadzone przy obecności instruktora w wodzie.

 

Doskonalenie Pływania:

Doskonalenie techniki wszystkich czterech styli pływackich, Nauka elementów technicznych, takich jak nawroty i skoki do wszystkich styli pływackich. Powolne wkraczanie w lekki trening sportowy poprawianie wydolności, szybkości i wytrzymałości.

 

Pływanie korekcyjne:

Zajęcia w wodzie mają bardzo dużą wartość korektywną. Specyfika środowiska wodnego umożliwia odciążenie kręgosłupa, wpływa hartująco, pozwala stosować różnorodne ćwiczenia oddechowe sprzyja rozluźnieniu mięśni, a przez to ułatwia przyjęcie poprawnej postawy. Korygowanie wad postawy dzięki zajęciom na pływalni jest bardzo lubianą przez dzieci formą terapii. Pozwala ona łączyć przyjemność, jaką jest dla dziecka przebywanie w wodzie i doskonalenie umiejętności pływackich z oddziaływaniem terapeutycznym, którego dziecko – zaabsorbowane ruchem w wodzie – może nawet nie dostrzegać.

 

Usprawnienia ruchowe w Wodzie:

Woda dzięki swoim właściwościom jest najlepszym sprzymierzeńcem do poprawy stanu zdrowia. Dzięki specjalnym pasom wypornościowym prowadzimy indywidualne zajęcia z zakresu usprawniania ruchowego, dzieci, młodzieży i dorosłych po wszelkiego rodzaju urazach, złamaniach i wypadkach. W środowisku wodnym szybciej i bez dodatkowych obciążeń dojdziesz do zdrowia. Zajęcia w wodzie poprawiają sylwetkę, pomagają zrzucić zbędne kilogramy oraz wzmacniają organizm.

 

Przygotowywanie do egzaminów na uczelnie wyższe

Przygotowujemy również do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe np.: AWFiS , Akademię Medyczą, Akademię Marynarki Wojennej
Pomagamy przygotować się do egzaminów pod względem techniki pływania jak również pod względem uzyskania wymaganego minimum czasowego.

 

Indywidualne zajęcia z trenerem

Program zajęć przygotowywany specjalnie pod wybranego ucznia uwzględniający indywidualne potrzeby jednostki. Zajęcia bardzo efektywne ukierunkowane na oczekiwany rezultat. Maksymalne wykorzystanie drzemiących możliwości.
Możliwość uzgodnienia dowolnych, godzin w ciągu dnia.

//
 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
Kontakt z nami

Trener Jacek
tel.  508 193 736

Instruktor Marcin
tel. 664 992 635