Zabiegi, które uwielbiają nasze stopy

Przed założeniem letnich sandałów zadbaj o gładką i uporządkowaną skórę stóp. Oto trzy kroki, aby to umożliwić.

Najpierw przygotuj kąpiel stóp. Dodaj płyn do kąpieli i specjalną sól do miski z gorącą wodą. Zabieg bardzo dobrze zmiękcza skórę.

Dobry wypoczynek dla zmęczonych i opuchniętych stóp to kąpiel w naparze z rumianku. Zalej garść ziół wrzątkiem i pozostaw do zaparzenia, a następnie potrzymaj nogi w naparze przez 10 minut.

Następnie zwracamy uwagę na peeling. Martwą skórę można usunąć na kilka sposobów. Idealnym rozwiązaniem są specjalne plastikowe skarpetki. Zawierają kwasy (mlekowy, salicylowy, glikolowy i cytrynowy), które bardzo szybko usuwają zrogowacenia.

Załóż skarpetki na 90-120 minut, a następnie zdejmij maskę i zmyj pozostałość ciepłą wodą. Naskórek zaczyna złuszczać się po trzech do pięciu dniach. Lek można stosować raz w miesiącu.

Możesz również zastosować pokruszone nasiona niektórych owoców. Masuj stopy okrężnymi ruchami przez kilka minut. Wskazane jest pozbycie się pumeksu, ponieważ rozwija on bakterie i prowokuje grzyby. Po prostu używaj peelingu raz w tygodniu.

Pamiętaj o nawilżaniu. Krem nawilża i stymuluje regenerację skóry. Jego wyższe stężenie pomaga usunąć martwy naskórek. Kup krem ​​do stóp o właściwościach antybakteryjnych.

Jeśli uważasz, że stopy są zbyt suche, poszukaj tłustych kremów. Po wielokrotnym użyciu skóra stanie się miękka i gładka. I oczywiście zanim założysz letnie buty i wyjdziesz, pamiętaj o biżuterii i biżuterii. Na stronie zawsze możesz kupić hurtową biżuterię na Ukrainie i znacznie zaoszczędzić na niezbędnych zakupach.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image