Co to jest mezoskuter i jak go używać?

Mesoscooter to instrument służący do terapii mikroigłowej. Meso skuter jest często nazywany derma rollerem. Jest to wyrób medyczny, który posiada wyjątkowe właściwości.

Innymi słowy, mezoskuter to najnowsza metoda odmładzania ciała i twarzy. Kosmetyki można kupić hurtowo na mezokosmetika.ru i używać ich z mezoskuterem dla większego efektu.

Meso skuter przypomina wałek z wystającymi igłami. Igły te mają bardzo małą średnicę. Ich długość waha się od 0,2 do 0,5 do 2,5 milimetra. Należy pamiętać, że do użytku domowego dopuszczalne jest używanie mezoskali tylko z igłami mniejszymi niż 1 milimetr.

Dla początkujących użytkowników optymalna średnica wynosi od 0,2 do 0,5 milimetra. Przy dłuższych igłach takie zabiegi odmładzające wykonuje w gabinecie kosmetyczki przeszkolony specjalista. W przeciwnym razie skóra może zostać poważnie uszkodzona.

Igły są wykonane z różnych materiałów. Od tytanu po stal. Czasami używane są igły plastikowe, posrebrzane lub pozłacane.

Po użyciu mezoskutera można zauważyć wysoką skuteczność w niektórych typach schorzeń, a także w określonym stanie skóry.

Wskazania:

• zmarszczki;
  • starzenie się skóry;
  • spadek elastyczności;
  • rozstępy;
  • blizny po cięciu cesarskim;
  • zwiększona pigmentacja skóry;
  • blizny po operacji lub trądziku.

Po badaniach klinicznych eksperci ustalili, że skuteczność mezoskutera jest znacznie wyższa niż przy laserowej resurfacingu, peelingu chemicznym czy dermabrazji.

Recommended Articles