Dziwaczne, ale skuteczne zabiegi spa

Zgodnie ze znanym przepisem na małego garbatego konia car musiał wykąpać się w gorącym mleku, aby przywrócić młodość. W arsenale placówek SPA znajdują się zabiegi mniej radykalne, ale ciekawe: maski z ptasich odchodów, kąpiele do zup, okłady czekoladowe i słomiane.

Przepisy na gejsze: maski na twarz z ekskrementów słowika. Uważa się, że sterylizowane odchody ptaków usuwają bakterie i martwe komórki ze skóry. Mówi się, że Victoria Beckham jest fanką tej tradycyjnej japońskiej procedury.

Kąpiel do zupy

Gorąca woda, makaron, ekstrakt z czosnku i mężczyzna — to nie jest przepis z menu kanibala, a opis zabiegu SPA oferowanego przez jeden z japońskich lokali. Ta kąpiel, w której dodany jest również kolagen, wydaje się poprawiać kondycję skóry klientki i przyspieszać metabolizm.

Masaż piłką golfową

Ten masaż, przed którym rozgrzewają się piłki, ucieszy nie tylko zapalonych golfistów. Zabieg łagodzi napięcie mięśni karku i pleców.

Kąpiel winna

Miłośnicy pieniędzy mogą w tym napoju dosłownie kąpać się i jednocześnie oczyszczać skórę.

Pokój jest jak łono

Ci, którzy uważają, że brakowało mu 9 miesięcy w łonie, mogą sobie przypomnieć o tym doświadczeniu. Hiszpański kurort oferuje klientom wypoczynek w specjalnej strefie dającej poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Specjalne krzesła w nim zawieszone są pod sufitem.

Odpocznij w słomie

Zabieg, który jest proponowany koneserom SPA we Włoszech, ma złagodzić bóle stawów i mięśni, zanim zaczną szukać pomocy współczesnej medycyny. Klient leży w mokrej słomie podgrzanej do 42 stopni Celsjusza.

Masaż kaktusowy

Możesz nie tylko wstrzykiwać sobie kaktusy, ale tequilę można nie tylko pić. Okazuje się, że można masować balsamem tequila, a następnie nakładać liście kaktusa. Ważny szczegół — ciernie są wcześniej usuwane. Uważa się, że roślina ta ma właściwości lecznicze, odtruwa skórę i nawilża.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image