Makijaż wieczorowy – oczy lub usta

Makijaż wieczorowy to najbardziej kłopotliwa część pielęgnacji wyglądu. Ułatwmy nieco proces nakładania makijażu.

Do makijażu wieczorowego kobiety decydują się na dwie najpopularniejsze opcje: mocne oczy i intensywnie podkreślone usta. Dziś skupimy się na oczach.

Wieczorny makijaż oczu staje się decydujący na przyjęciu. Może wyglądać seksownie nawet pod okularami, zwłaszcza z tytanowymi oprawkami.

Najprostszym rozwiązaniem jest narysowanie czarnych kresek eyelinerem. Ale najpierw ważne jest, aby użyć podkładu lub bazy, która w połączeniu z ołówkiem tworzy idealny duet wieczorowego makijażu.

Łatwo jest podkreślić oczy jasnymi cieniami lub cieniowanymi ołówkami, nakładając kontury. W zależności od upodobań możesz wybrać eyeliner lub żel w kałamarzu (czyli eyeliner).

Jeśli Twoje umiejętności nie są doskonałe podczas nakładania eyelinera, wybierz makijaż smoky. Użyj cienia do rozświetlenia wewnętrznych kącików oczu. Pamiętaj, że ważne jest, aby ostrożnie rozprowadzić cień do powiek, aby nie tworzyć nieestetycznych plam wokół oczu.

Narysuj zewnętrzne kąciki oczu czarnym ołówkiem i odcień małym pędzelkiem.

Unikaj rysowania konturów czarnym ołówkiem na liniach wody, ponieważ wizualnie zmniejsza to oczy. W tym celu lepiej jest użyć białego ołówka. Nie zapomnij o konturach i liniach makijażu wieczorowego w naturalnym świetle, bo w ten sposób możesz dokładniej ocenić jego jakość.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image