Get Adobe Flash player
Start

Rodzinny wyjazd na narty do W?och

Termin: 15.02-24.02.2013

Cena katalogowa to 1890z?. Z nami tylko

1790 z?.

HOTEL DOLOMITI ***

(www.alphoteldolomiti.com), (www.valdisole.net)


Zakwaterowanie

Hotel Dolomiti *** (www.alphoteldolomiti.com) zlokalizowany w samym centrum miasteczka Dimaro, w odleg?o?ci 2 km od Commezzadury, sk?d gondol? dojecha? mo?na w sam ?rodek stacji narciarskiej Marilleva-Folgarida, maj?cej po??czenie rwnie? z Madonn? di Campiglio. S?oneczna lokalizacja, go?cinno?? rodziny prowadz?cej hotel, przywi?zanie do tradycji, ?wietna lokalna kuchnia sprawiaj?, ?e doskona?y wypoczynek w tym miejscu jest gwarantowany. Pokoje hotelowe urz?dzone s? w tradycyjnym alpejskim stylu. Posiadaj? ?azienk? z pe?nym w?z?em sanitarnym, suszark?, telefon, tv-sat, sejf oraz w wi?kszo?ci balkon. W hotelu do dyspozycjo go?ci jest recepcja, bar, sala wypoczynkowa z TV, punkt internetowy oraz Wi-Fi, narciarnia (z mo?liwo?ci? wysuszenia butw i stroju narciarskiego), winda, parking oraz gara?. Naprzeciwko hotelu znajduje si? przystanek skibusa. Go?ciom hotelu przys?uguj? zni?ki w wielu sklepach sportowych oraz w centrum wellness w Dimaro.


MARILLEVA - FOLGARIDA

(www.valdisole.net)
to o?rodki narciarskie znajduj?ce si? w centrum S?onecznej Doliny Val di Sole. W po??czeniu jeszcze z Madonn? di Campiglio otwieraj? przed narciarzami ponad 100 kilometrw przepi?knych, dobrze przygotowanych do jazdy tras. O?rodek Folgarida- Marilleva to blisko 50 km tras narciarskich o r?nym stopniu trudno?ci, z nowoczesnymi wyci?gami oraz systemem sztucznego na?nie?ania, co zapewnia idealne warunki do uprawiania sportw zimowych. Folgarida to miejscowo?? po?o?ona na wysoko?ci 1300 m n.p.m. z d?ugimi szerokimi i bardzo dobrze przygotowanymi trasami. Jest to miejsce nie tylko idealne do uprawiania narciarstwa, mamy rwnie? mo?liwo?? skorzystania z wielu atrakcji poza nimi. Dost?pne s? tutaj lodowiska do jazdy na ?y?wach i do curlingu, na mi?o?nikw nocnych rozrywek czekaj? liczne dyskoteki, puby i restauracje, ktrych nie mo?na omin?? podczas urlopu. Marilleva to z kolei jeden z najwa?niejszych i najnowocze?niejszych o?rodkw narciarskich w zachodniej cz??ci Trentino obejmuj?cy trasy biegowe, zjazdowe i snowboardowe. Dzieli si? na dwie cz??ci po??czone ze sob? kolejk? linow?: Marilleva 900 i Marilleva 1400, sk?d poprowadzone s? wyci?gi narciarskie w kierunku Folgaridy i Madonny di Campiglio. Marilleva zapewnia bezpo?redni dost?p do tras narciarskich po?o?onych na wysoko?ci 900-2180 m n.p.m. jak rwnie? Snowparku Halfpipe Val Panciana-Marilleva oraz o?wietlonego stoku Biancaneve. Oba o?rodki zapewniaj? znakomite warunki narciarskie, a dzi?ki bezp?atnym skibussom s? bardzo dobrze skomunikowane z ca?? dolin?.

Marilleva-Folgarida w liczbach:
Najwy?szy punkt regionu 2179 m n.p.m.
Najni?szy punkt regionu 900 m n.p.m.
??czna d?ugo?? tras narciarskich 48,5 km
Trasy narciarskie niebieskie 16 km
Trasy narciarskie czerwone 26 km
Trasy narciarskie czarne 6,5 km
Liczba wyci?gw 26
Wyci?gi orczykowe 5
Wyci?gi krzese?kowe 14
Kolejki linowe 7


Wy?ywienie
Hotelowa restauracja zaskakuje bogatym smakiem serwowanych potraw zarwno kuchni regionalnej jak rwnie? mi?dzynarodowej. Serwuje dwa posi?ki dziennie: ?niadania w formie bufetu i trzydaniowe obiadokolacje z barem sa?atkowym. Napoje do obiadokolacji nie s? wliczone w cen?.

Dojazd
Dojazd w?asny, autokarem lub samolotem.

Program

Codzienne szale?stwa na stokach Marillevy, wieczory pe?ne atrakcji!

Ubezpieczenie
Uczestnicy s? ubezpieczeni od Kosztw Leczenia w podr?y zagranicznej do 10.000 EURO (w tym ratownictwo grskie do 5000 EURO) i Nast?pstw Nieszcz??liwych Wypadkw do 2000 EURO.

Terminy i ceny
15.02. - 24.02.2013 tylko 1790 z?

Przelot samolotem z Gda?ska = cena + 750z?

Dojazd w?asny = cena - 250 z?

CENA ZAWIERA:
dojazd autokarem, zakwaterowanie, wy?ywienie, program animacyjny, ubezpieczenie, opiek? pilota. W przypadku wyboru przelotu samolotem cena zawiera: bilet lotniczy, transfer do/z hotelu, baga? podr?czny i g?wny, sprz?t sportowy.

CENA NIE ZAWIERA
karnetu narciarskiego w terminach od 25.01 do 03.03.
Ceny karnetw narciarskich Folgarida Marilleva 6 dni:
25.01.2013 10.03.2013 doro?li 187 euro, redukcja* 131 euro, redukcja** 168 euro
Ceny karnetw narciarskich Folgarida Marilleva 5 dni + 1 dzie? Madonna di Campiglio:
25.01.2013 10.03.2013 doro?li 207 euro, redukcja* 145 euro, redukcja** 186 euro
Ceny karnetw narciarskich Folgarida Marilleva 4 dni + 2 dni Madonna di Campiglio:
25.01.2013 10.03.2013 doro?li 219 euro, redukcja* 153 euro, redukcja** 197 euro
* m?odzie? urodzona po 30.11.1996
** seniorzy urodzeni przed 30.11.1947
dzieci urodzone po 30.11.2004 gratis
Do skipassw wymagane jest zdj?cie.

ZNI?KI
przyznawane za trzeci? i czwart? osob? w pokoju przy dwch osobach pe?nop?atnych:
- Dziecko poni?ej 2 lat (?pi?ce na ??ku z rodzicami) cena wyjazdu = 300 z?
- 2-5 lat minus 350 z?
- 6-11 lat minus 250 z?
- Osoby powy?ej 12 roku ?ycia minus 50 z?
Dop?ata do jedynki + 350 z?

DODATKOWE INFORMACJE:
Osoby z dojazdem w?asnym zakwaterowanie: sobota sobota
Osoby korzystaj?ce z transportu samolotem zakwaterowanie: niedziela niedziela

SZKOLENIE NARCIARSKIE
Przedszkole narciarskie dla dzieci 4-12 tal (9godz dziennie. opieki nad dzieckiem) tylko dla nas w cenie 750zl
Szk?ka narciarska dla dzieci od 4do14 roku ?ycia (12godz. Szkolenia w 3 grupach zaawansowania) 350z?
Szk?ka narciarska na m?odzie?y i doros?ych od 14 roku ?ycia (12godz. Szkolenia w 3 grupach zaawansowania) 300z?

//